Prosinec 2007

Štědrej den

24. prosince 2007 v 21:37 | Janička |  My diary
Ahoooooooj!
Tak je to tady! Ten velmi očekávaný den je tu! Wow, to to ale uteklo co? Mě přijde ,že je to teprve pár dní co my jsme tady (u babičky) leželi u bazénu a opalovali se. A dneska? Úplně maximální zima a dokonce sníh!!
Ano je to tak! Tady doopravdy sněžilo!! Je tu sice asi jenom tak 3 cm ale lepší než drátem do oka ne? Třeba v praze neni ani jedna jediná vločka.
Sem moooc ráda! Protože se mi ty Vánoce přece jenom povedli! Myslela sem si ,že je budu mít pěkně zkažený a ,že z nich nebudu mít nic. Víte proč? Protože celá naše rodina dostala chřipku. Dokonce i já která nejsem nemocná skoro vůbec nikdy. Vážně sem měla náladu pod psa. Vánoce- dny na který se z cëlýho roku těšim úplně nejvíc a já je měla strávit v posteli s chlemptáním čaje? Děkuju nechci! Už sem se smiřovala s tim ,že si Vánoce prostě o pár dní posuneme nebo je prostě budeme slavit v Praze...
(Mimochodem: Já každej rok slavim Vánoce u babičky v Budějcích. Ještě nikdy v životě sem neslavila Vánoce v Praze. Je to prostě ta tradice a má to svý kouzlo.. Je tu většinou vždycky sníh, máme přece jenom rodinnej barák a všechno je takový poetištější než v Praze na sídlišti v bytě.)
Takže sem si prostě řekla ,že budu mít hnusný Vánoce a byla sem fakt nakrknutá.. Nakonec sem se začala zlepšovat. Přestalo mě bolet hlava a v krku. A pomalu ale jistě mi odstupovala rýma. Měli sme k babičce jet už v sobotu nebo dokonce i v pátek .. No ale jeli sme až na štědrej den v pondělí .. Ale nevadí.
Mám opravdu neuvěřitelnou radost z dárečků. Dneska sem fotila jako blázen takže až zase budu v Praze všechny fotky dám do počítače a sem na blog. Slibuju. :)
A co vy? Co ste dostali?? Povídejte! Přehánějte! Jaký máte tradice? Myslíte si ,že je na Vánocích nejdůležitější štědrej večer a dárky? Já si teda myslim ,že 100% ne. Nejdůležitější je přece o Vánocích pohoda a zdraví! A to mi došlo teprve až o těhle Vánocích.. protože to bylo přesně to co sem postrádala. Zdraví a pohodu .. Ale nakonec sem i tu pohodu měla. Sice si občas zakašlu a mamka se sestrou taky ale naštěstí už nemáme horečky takže nemusíme ležet v posteli. :)
Tak papa Vaše Vánočně naladěná Janička. Jdu si užívat dárků a baštit cukroví.

Vánoční čas, je v každém z nás

20. prosince 2007 v 20:39 | Janička |  My diary
Mám vás moooc ráda! Víte proč? Já ani nevim. Asi proto ,že ste takový zlatíčka. Dneska mám záchvat dobrosrdečnosti. A mám chuť se na každýho usmívat. Ale vůbec nevim proč. Vždyť dneska se mi nestalo nic tak úžasnýho ,že bych se mohla vytahovat. Asi proto ,že se blíží ty Vánoce. Všichni se máme mít přece na Vánoce rádi ne? Mě to teda nepřijde zrovna nejlepší nápad ,protože by sme se měli mít rádi po celej rok a ne jenom v jeden den ale nevadí. Aspoň ,že tak.
Dneska jsme ve škole měli vánoční turnaj. Holky hráli přehazku a kluci fotbal. No super. Nás je ve třídě jenom 7 holek a z toho 2 chyběly. Super, z toho máme sestavit tým? Hlavně já ty jo. Úplně největší expert na sport , fakt že jo! Absolutní antitalent na míčový hry jsem!! Takže sem to samozřejmě ani jednou nepřehodila ale nevadí. Aspoň ,že sme hrály. Skončili jsme samozřejmě na posledním místě jak v přehazce tak ve fotbale, ale nevadí. Koukali sme na jíný třídy a to mě vážně bavilo.
Po škole jsem měla mít hip hop. Ale díky. Vůbec se mi tak nechtělo. Sem tak plná tý vánoční atmosféry ,že bych na to hip hopu ani nevnímala. Pak sem si řekla ,že sem tam možná přece jenom mohla jít. Protože sem se doma fakt nudila... Četla sem Harryho Trottela, kterýho sem mimochodem dostala od mojí úžasný kamarádky Míši k Vánocům a usla sem. Spala sem asi dvě hodiny. Super no. Krásně profláknutej den. Pak sme s mamkou zdobily perníčky. Hej kdyby ste to viděli. By sme s tim mohly rozbíjet okna.
Mimochodem mám pro vás super zprávu! Vim to sice už od včerejška ale nikomu sem to nemohla říst a dneska už je to absolutně na tuty jasná věc.
Máme novou paní učitelku třídní- paní učitelku Dubovou! Jé! Já mám takovou radost! Mám jí neuvěřitelně ráda! Učí čestinu! Jupí!! To budou super časy! Od novýho roku!
Zejtra ještě jdeme do kina na nějakou Alžbětu a pak hurá prázdniny! Hurá Vánoce!
Tak já budu končit! A piště prosím komentáře!
Tady máte video jedný písničky. Já z ní fakt nemůžu. Je tak krásně jetáá..

Výpadek?

13. prosince 2007 v 22:24 | Janička |  My diary
Dobře! Připojilo se mi to ještě dneska! Sem docela překvapená :D Takže tady máte článeček:
Tak tomu říkám nouze:
Taky se vám to stalo? Nevim jestli je to jenom u nás na Čerňáku v Praze ale totálně a krásně mi vypadl net a televize! Zasraný UPC!! Fakt ,že jo! To sem se celej den těšila na icq abych vyzvedla jedny fotky.. :D A přijdu z hip hopu a dozvim se ,že nemůžu nic :D Fakt super. To je den. Fakt sem se ségrou nevěděla co doma dělat tak sme si z nouze dývko. Ségra si od nějaký kámošky pučila film: Transformers. Ze začátku sem říkala: "Děláš si srandu? Nějaký auta? Nějaký roboti? Fakt nic pro mě!" A ségra to i přes to pustila .. Ze začátku neuvěřitelná hovadina. Fakt sem říkala: "Mě to nebaví" A pak? Ty vole :D Mi jenom poklesla čelist! ABSOLUTNĚ ÚŽASNEJ FILM! Hned jak se dostanu k normálnímu netu tak vám sem něco o tom filmu dám! Vážně luxus! Je to teď novej film na dývku- byl v kinech. Viděli ste ho někdo? Vim co se mi zaručeně zařadilo do žebříčku nejoblíbenějších filmů. :D Budu si to pouštět pořád dokola. Fakt už sem totálně z nouze zapla počítač a otevřela Word a píšu :D Aspoň to potom rovnou zkopíruju na blog. Pouštim si tu hudbu a píšu do Wordu.. Co dělat když se člověk nudí? Učit se? :D Haha
Ten film mě fakt dostal.. Tam tak všechno krásně zapadalo a bylo to tam dokonale počítačově udělaný! Bože!
Zejtra zase do školy.. už bych to ukončila :D Vždyť budou Vánoce!
No nic :D Tak se mějte krásně a .. :D Co vám říct když se tenhle článek přečtete stejně až zejtra? (Mimochodem! Doufám ,že to do zejtřka naběhne nebo bych fakt byla .. víte kde)
Páčko Vaše Janička :-*

Děti z Afriky

13. prosince 2007 v 8:19 | Jenny |  Ostatní
Nerad chodíš do školy?

Ovečky

12. prosince 2007 v 21:16 | Janička |  Pictures

Berušky

12. prosince 2007 v 21:10 | Janička |  Pictures

Obrázek “http://fc01.deviantart.com/fs12/i/2006/284/d/3/Ladybird_by_JTphoto.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://fc01.deviantart.com/fs10/i/2006/121/3/f/Ladybird____by_MichiLauke.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Na icq- statusy

10. prosince 2007 v 20:43 | Janička |  Ostatní
Úžasný :) Budu používat
  • Obrázek kachničky:
  • ,,Rochnim se ve vaně a lovim gumovou kachničku."
  • ,,Mám rande ve sprše s kachničkou."
  • ,,Šel jsem se utopit do sprchy,ale nebojte..mám s sebou šnorchl."
  • ,,Nejlepší je,když dáte pryč ten špunt a je tam takovej ten výr."
  • ,,Velká námořní bitva."
  • ,,Sprcháá - právě se louhuju a dobry čaj se louhuje sakra dlouho:D "

Dětské názory na lásku

9. prosince 2007 v 10:11 | Jenny |  Láska a kluci
Tohle mi hodně zahřálo u srdíčka .. já bych to třeba nevymyslela.
Dětské názory na lásku
Několik profesionálů se na tuto otázku zeptalo skupiny dětí starých mezi
čtyřmi a osmi lety. Jejich odpovědi byly mnohem širší a hlubší, než si
kdo dovedl představit.

Přesvědčte se sami:
Od té doby, co moje babička onemocněla artrózou, nemůže se už ohnout a
namalovat nehty na nohou. Tak to za ní teď pokaždé dělá můj dědeček, i
když sám má artrózu v rukách. To je podle mě láska.
Rebecca, 8 let

Když vás má někdo rád, vyslovuje vaše jméno tak trochu jinak.
A tak prostě víte, že vaše jméno je v jejich ústech v bezpečí.
Billy, 4 roky

Láska je, když si na sebe dívka nastříká parfém a kluk použije vodu po
holení a pak si spolu vyrazí ven a jeden druhého očuchávají.
Karl, 5 let

Láska je, když jdete na jídlo do restaurace a dáte někomu většinu svých
hranolků a nechcete na oplátku žádné z jeho porce.
Chrissy, 6 let
Láska je to, co vás nutí se smát i když jste unavení.
Terri, 4 roky

Šipky

8. prosince 2007 v 11:24 | Janička |  Pixelky

Jak poznáš ,že ho miluješ?

6. prosince 2007 v 19:35 | Janička |  Testy
Jak poznáš ,že ho miluješ?
Nedávno jsi potkala kluka, na kterého teď pořád myslíš a představuješ si, jaké by to bylo kdybyste spolu začali chodit... Myslíš ,že je to láska a že jsi konečně doopravdy zamilovaná? Pak mrkni na můj seznam, a budeš mít jasno!
Zamilovaná , jsi když ...
Myslíš na NĚJ ve dne v noci.
Jakmile ho potkáš zrudneš jako rak a nedokážeš ze sebe dostat ani slovo.
Mobil si s sebou bereš dokonce i na záchod, kdyby ti "náhodou" zavolal.
Pořád si představuješ co řekneš ,až ho ZASE uvidíš.
Jakmile se tě lehce dotkne srdce ti začne bít na poplach.
Najednou se ti lípí kapela ( nebo v mém přídadě fotbalový tým) kterou má rád. Přitom si jí ještě nedávno nemohla vystát.
"Náhodou" chodíš namísta kde by ses s NÍM mohla potkat.
I když se svému spolužákovi posmíváš kvůli jeho rovnátkům (nebo kvůli nějaké jiné výstřední věci) u něj ti připadají roztomilá a cool.
Jenom kvůli NĚMU počkáš na další autobus nebo odmítnej sraz s kámoškou jenom proto aby ste šli/jeli do školy společně.
Nedokážeš mluvim o ničem jiném než o NĚM.
Zkusíš si napsat na papír jak se by se JEHO příjmení hodilo ke tvému jménu.
Když ho potkáš ve škole na chodbě, vůbec nevnímáš co ti říkají tvoje kámošky.
Několikrát si mu napsala krásnou esemesku ale pak jsi jí stejně smazala.
Pro jistotu chodíš všude namalovaná, co kdyby si na NĚJ náhodou někde narazila.
Tvoje kamarádka si z tebe pěkně utahuje ,protože máš pořád dobrou náladu a usmíváš se jako měsíček.

Žába k zulíbání

4. prosince 2007 v 13:00 | Janička |  Filmy A Seriály
Možná ste o tomhle filmu už slyšeli, někdo ste ho mohli i vidět v sobotu 1.prosince 2007. Je to úžasnej film. Já sem u toho hejkala smíchy.. Jako když tam ten úžasnej herec předváděl tu blbku? Luxus. Stoprocentně doporučuju se na to kouknout! Stojí to za to!
Něco o filmu:
Originální název : The Hot Chick
Motto:I z ošklivého káčátka se může stát krásná labuť. I z krásného děvčete se může stát hnusný chlap.
Typ filmu: Komedie
Délka: 101 minut
Rok výroby:2003
Země původu : USA
Režie:Tom Brady
Hrají: Rob Schneider, Anna Faris , Matthew Lawrence, Eric Christian Olsen, Robert Davi, Melora Hardin, Alexandra Holden,Rachel McAdams
Popis:Jessica Spencer je přesvědčena o tom, že má dokonalý život. Je nejatraktivnější a nejpopulárnější dívkou na střední škole, kapitánkou týmu roztleskávaček a schází se s hráčem fotbalového mužstva, o kterém mohou ostatní dívky jenom snít. Když se ale jeden den probudí v těle třicetiletého muže, obrátí se její život naruby. Sama brzy zjistí, že pro dívku, která se potřebuje bez přestání holit, není jednoduché stavět na vzhledu. A ještě předtím, než začne hledat způsob, jak se vrátit do své původní podoby, musí vyhrát soutěž roztleskávaček, absolvovat školní ples a získat zpět svého přítele - a to vše v kůži dospělého muže.

Je tu stávka ..

4. prosince 2007 v 12:48 | Janička |  My diary
Ahojky,
taky máte dneska stávku? Já sem docela ráda, no docela hodně. Vždycky se hodí nějakej ten den volna. Ale sem zvědavá jestli to těm učitelům nějak pomůže. Vzhledem k tomu ,že moje mamka je učitelka vim ,že asi těžko. Ale moje mamka naštěstí neučí na škole tam kam chodim já, takže v pohodě. Představte si ,že mamky škola nestávkuje. Stávkuje 90% škol v Český Republice a mamky škola patří mezi těch 10% .. Docela smůla no
Dneska sem chtěla dělat něco užitečnýho abych ten den úplně neproflákala. Samozřejmě ,že to dopadlo tak ,že sem spala do deseti hodin a od rána sedim u počítače nebo koukám na nějaký filmy na dývku. Klasika. Ale pro Vás, je užitečné když já sedim u počítače a dávám sem nový články ,že? Ale prosím, pište komentáře. Vždycky sem happy když mám nějakej novej komentář a když ten koemntář je ještě ke všemu hezkej a potěší mě? To sem absolutně happy. Takže prosím pištééé!
Papa Janička

Ať žije nike ..

Nový blog o HP

2. prosince 2007 v 14:35 | Janička |  Harry Potter
Zdarec!
Založila sem si novej blog o Harrym Potterovi! Však vy víte jak já ho miluju. Dneska sem se s tim dělala a má to desing v barvách Nebelvítu tak určitě mrkněte:
Ale nebojte. Na tenhle blog nezapomenu! To je prostě můj jedinej blog kterej mám tak neuvěřitelně dlouho.
Tak papa a mrkněte tam. Docela by mě potěšilo kdyby tam někdo napsal nějakej ten komentář. Začátky sou těžký a já bych chtěla aby ten blog byl hodně naštěvovanej fanouškama HP.

Nový obleček+ Vánoční nákupy

1. prosince 2007 v 17:04 | Janička |  My diary
Ahoooooj
Vyrobila sem novej desing. Sice sem zezačátku chtěla udělat nějakej Vánoční "dyzájn" .. když je zítra ta první adventní neděle.. ale nic extra pěknýho sem nenašla a našla sem super obrázek s tučňáčkama v zimní podobně. Takže sem se na to vrhla. Mám i nový písmo.
Dneska sem byla s rodinkou nakupovat Vánoční dárečky. Byli jsme v nově otevřený pasáži: Outlet. Teda musim vám říct, nic moc. Slibovali jaká značková pasáž s extra mega slevama... Akorát mi byla zima, protože je to neni uvnitř ,že jo. A nic sme nekoupili. Maj tam takový obchody jako: nike, adidas, converse, puma.. Ale jako fakt ,že nic. Maximálně kdybych si chtěla koupit nějaký značkový boty nebo tak tak můžu jet tak protože tam maj fakt slevy ale hadry tak nemaj žádný a ani nějak moc extra pěkný věci.. Takže sme pak šli do Europarku a tam sem se cítila doma. Byli jsme v Taku a já mám new mikinku. Ale je až na Ježíška Takže to do 24.prosince neuvidim a budu dělat překvapenou.
Mimochodem, na Mikuláše máme u nás na škole diskotéku. Moc se těšim.
Ale
Museli jsme zrušit toho Mikuláše.. normálně jsme zjistili ,že nemáme žádnej kostým.. Vůbec bys me to nestihli. Fakt me to nakrklo. Ale na druhou stranu už nejsem tak napjatá a nebojim se jestli nám to vyjde nebo ne. Starost je fuč.
Tak páčko, Janička!