Mám úplně happy den. Mám toho tolik co vyprávět a psát ale nemám na to sílu.. Sem neuvěřitelně uvavená, mám vyřvaný hlasivky a bolí me ruce od tleskání.
Slavia Praha...
Atd. atd..
xD Prostě ahoj
................................

Slavia vyhrála pražské derbyP r a h a - Slávisté si poradili se svým odvěkým rivalem z Prahy a jednoznačně vyhráli 5:1. Dvěma góly a asistencí se blízkl reprezentant Roman Červenka. Slavia vedla po první třetině 1:0, a to i přes to, že Sparta měla dvojnásobnou přesilovku 5 na 3 trvající celé 2 minuty. V těchto klíčových chvílích držel Slávisty gólman Svoboda, který sice kapituloval v druhé třetině, ale jeho spoluhráči se střelecky prosadili ještě čtyřikrát. Konec utkání byl velmi nervózní a zkazila ho hromadná bitka několika hráčů. Nakonec dva hráči na každé straně dostali trest do konce utkání. I přesto byl k vidění dobrý zápas, na který se přišlo podívat 12489 diváků, což je rekord letošní sezóny.