Září 2007

Postavy- info

30. září 2007 v 20:45 | Janička |  Harry Potter
Albus Brumbál
Dříve učil hodiny přeměňování teď je ředitel Bradavic. Je považován za největšího kouzelníka moderní doby.Brumbál obzvlášť proslul svým vítězstvím nad zlým černokněžníkem Grindewaldem v roce 1945, objevem dvanácti způsobů použití dračí krve a svými pracemi o alchymii, jež napsal se svým přítelem Nicholasem Flamelem.Profesor Brumbál měl rád komorní hudbu a koulení deseti kuželkami.Nosí půlměsícové brýle a pečuje o fénixe Fawkexe. Ocasní pero tohoto fénixe má v hůlce Harry a lord Voldemort. Brumbál již nežije, zabil ho SNAPE.
Arthur Weasley
Vedoucí odboru proti falešným ochranným pomůckám.
Bane
Kentaur ze Zapovězeného lesa.
profesor Binns
Duch, jediný v učitelském sboru. Jednou usnul ve sborovně a když ráno vstal, své tělo tam nechal. Skoro všichni žáci si myslí, že si ani nevšimnul, že je duch.Vyučuje dějiny čar a kouzel.
Horácio Křiklan
Bývalý ředitel koleje Zmijozel a taktéž učitel obrany proti černé magii.
Buclatá dáma
Na portrétu je zakreslena v růžových šatech. Střeží vchod do nebelvírské společenské místnosti.Pokud jí řeknete správné heslo, vykloní se dopředu a umožní vám vstup kulatým otvorem dovnitř.
Thomas Dean
Chlapec, který bydlí s Harrym v ložnici. Fandí West Hamu a umí hezky kreslit.

Petunie, Vernon a Dudley Dursleyovi
Nejhorší mudlové, jaké můžete vidět.Bydlí v Zobí ulici číslo čtyři v Surrey.Nenávidí vše nenormální, takže tím pádem i Harryho, kterého zanedbávají ve prospěch svého rozmazleného synáčka Dudleyho.Harry u nich bydlí od svého 1. roku když mu lord Voldemort zavraždil rodiče, jsou to jediní příbuzní (kromě Harryho kmotra Siriuse, který již také nežije) Lily Potterová byla sestra Petunie.
paní Figgová
Potřešťená stará dáma, která je čarodějka (ale nikdy o tom Harrymu neřekla řekne mu to až mu bude 15let tedy v 5.díle) každý rok hlídala Harryho na Dudleyho narozeniny, který jel s rodiči do zábavních parků, zoologické zahrady atd.Celý její dům páchne zelím a je posedlá svými kočkami - vždy nutí Harryho si prohlédnout všechny jejich fotky.

xD NáNáj. Reklamy

30. září 2007 v 20:16 | Janička |  Blbinky
Jedno obyčejné ráno:
Ráno. Budí mě ten nový mobil od Vodafonu za 7Kč. Je to tedy v mých
rukou, jestli vstanu, nebo ne. Rozhoduji se pro tu první možnost,
takže po vykonání potřeby na tak čistém záchodě, že by se z něj dalo jíst, protože je
umytý Domestosem, díky němuž miliony bakterií zemřely, se ocitám v
koupelně. Tam nemám strach o své zuby, neboť používám Colgate -
kartáček zubařů. Snídám samozřejmě sušenky BeBe, aby mi nechyběla
energie, k tomu popíjím Granko, neboť ráno dělá den a nakonec si
nezapomenu vzít svůj Actimel, jinak budu mít oslabenou
obranyschopnost. Po každém jídle si dávám žvýkačky Orbit, které
snižují riziko vzniku zubního kazu až o 40%. Jdu se převléct. Musím
ovšem použít Rexonu, ta mě nezradí. Beru si to staré tričko, ale protože bílá bílou je, vezmu si s úsměvem ještě svetr, který ovšem není nový, jen vypraný v Perwolu. Zamířím do koupelny,
abych si učesala své vlasy, umyté šamponem Elséve od L´Orealu, vždyť
já za to stojím. Před zrcadlem už ale mamka řeší dilema, jakou si vzít řasenku. Jestli
Obsesión a bude tak posedlá objemem a délkou svých řas, což není
hřích, nebo Astor, protože je krásné být sama sebou. To už je vzhůru i
taťka. Smaží si volské oko na pánvi od Tefalu, neboť chytré věci
nenahradíš. Co to tu tak krásně voní? Áá, Jihlavanka, poctivá káva. Obouvám si
boty od Rena, které už nevyzuji. Na svačinu mám Disko, abych ve škole
mohla zatočit s nudou, a Kofolu. Tu přece miluji, takže není co
řešit. Brácha ovšem dává přednost Spritu, žízeň totiž nikdy nevyhraje, mamka
Aquilu, aby byla zdravější a krásnější jako miss a taťka má více chuti
do života s Poděbradkou. Odcházím a protože jsem pojištěna u České
pojišťovny, která chrání mé sny, nebojím se, že o ně během dne přijdu...

Ratatouille

29. září 2007 v 23:34 | Janička |  Filmy A Seriály
Ahoooooooooj! Tenhle film sem viděla dneska a absolutně sem se do něho zamilovala. Vááážně doporučuju. KRÁSNEJ FILM.
Fotky:
Info:

Ratatouille

Filmy pro děti - Ratatouille
Oscarem oceněný režisér Brad Bird a vypravěčští mistři z Pixar Animation Studios uvádějí film Ratatouille, nejoriginálnější komedii letošního léta o tak bizarním přátelství, jaké si jen lze představit.
Hlavním hrdinou filmu je krysák Remy, který odvážně sní o tom, že se stane vyhlášeným kuchařem v pařížské pětihvězdičkové restauraci. Společně se zkrachovalým vynašečem kuchyňských odpadků Linguinim se vydají za svým cílem stát se nejvyhlášenějším kuchařem v Paříži.
Remy měl celý život dokonalý čich a na krysu také velice neobvyklý sen: vařit v luxusní restauraci. Nenechá se zviklat očividnými potížemi, se kterými se krysa, toužící po kariéře v oboru, který hlodavce přímo nenávidí, nevyhnutelně setká, nemluvě o výtkách ostatních členů rodiny, kteří se mu snaží domluvit, aby se spokojil s tradičním životem na skládce, a své touhy uspokojuje skromným flambováním a smažením. Ale když ho okolnosti doslova vrhnou do restaurace, kterou proslavil jeho kuchařský vzor Auguste Gusteau (jehož heslo "vařit může každý" Remyho po celý život inspirovalo), brzy zjistí, že pokud jste krysa a někdo vás uvidí, může vám v kuchyni jít doslova o život.
Když už se zdá, že je se splněním Remyho snů konec, potká toho, koho potkat potřebuje, přítele, který mu věří: stydlivého a podřadného vynašeče odpadků, kterého z restaurace čeká vyhazov. Teď, kdy už oba nemají co ztratit, se z Remyho a Linguiniho stanou bizarní společníci, kteří, hnáni Linguiniho nešikovností a Remyho neobvyklými nápady, převrátí Paříž vzhůru nohama na neuvěřitelné cestě plné humorných zápletek, působivých zážitků a těch nejnepravděpodobnějších triumfů, o kterých by jeden bez druhého ani nesnili.

Ratatouille - Remy a další fotky

Filmy pro děti - Ratatouille Remy

New desing.. :) Zombie Hello Kitty xD

29. září 2007 v 23:30 | Janička |  My Blog
sax-1.gifAhooooooojky! sax-1.gif
Mám new desing!! Líbí se vám? Pomáhala mi s nim moje zlatíčko Terezka! Děkuji ti moooc!
Piště prosím jak se vám desing líbí. Potřebuju slyšet, číst a vědět vaše názory.
Jinak, ten můj desing před tim byl taky úžasnej neee? xD Ale já sem chtěla změnu. Bylo to okoukáné.
Nooo.. jinak už nevim co psát do tohodle článku. Snad jenom to ,že tenhle víkend u mě "bydlela" Terezka. Takže je asi jasné ,že jsme měli času nazbyt a já sem už dlouho chtěla novej desing takže mi s tim pomohla. Normááálně. Jsme si nakoupily žrádlo za 400 Kč! MAGOŘI.
Dneska jsme byli v kině na Ratatouille! Úžasnej film.
Páčko, Janička.
Miluju vás!

AND Friends

28. září 2007 v 11:58 | Janička |  Emo
Každý by byl rád středem pozornosti, obklopený spoustou skvělých přátel.... S někým, kdo ho má rád, kdo o něj stojí a kdo ho nikdy nezklame. Komu se může se vším svěřit, kdo ho nikdy nezklame,kdo se ho zastane a podrží ho i v těch nejtěžších situacích.
Zachrání tě, když stojíš nad smrtící propastí a poradí ti, když už pro tebe život nemá smysl a nevíš si rady. Nemít opravdového přítele je stejně nepřirozené jako počítač bez klávesnice, jako vlak bez vagónů, jako škola bez učitelů.... Bez opravdového přítele život jenom plyne a plyne. Čas se stane nespočitatelným a neovladatelným.
Nemůžeme ho ani zpomalit, ani zrychlit, můžeme jenom o samotě čekat.... Každý touží po opravdovém příteli....Ale kde takového přítele najít? Každý pokus se jeví jako záchrana života.
Snažíš se zachránit, vylézt z té černé díry, ale stejně se ti vždycky na poslední příčce se s tebou převáží žebřík a ty zase trčíš úplně na dně, sám v černočerné tmě.
Chvílí, ve kterých se člověk cítí zcela sám, nepochopený, opuštěný a naprosto ztracený v obrovském davu není nikdy málo. Přesto se neustále opakují. Zoufale se snažíme najít někoho, s kým bychom mohli trávit volné chvíle, kdo by nás dokázal rozesmát, utěšit, komu bychom se mohli vypovídat po špatném dni.Hledáme, hledáme, a když už se zdá, že se hledání úspěšně chýlí ke konci, nakonec se stejně vše pokazí, nikoho nenalezneme, zůstaneme sami.... Neustále se za ním honíš, snažíš se ho chytit, přesvědčit jeho i sebe, že je ten pravý, ale nakonec....:(
Naleznout opravdového přítele, toho ideálního, splňující všechny naše požadavky je celkem nemožné. Jak mezi miliony lidí chceme najít toho pravého, toho přítele s velkým P, který se bude chovat jako opravdový přítel? Nikdy si nemůžeme být stoprocentně jistí. Vše záleží jen na osobní důvěře. Nakonec stejně otevřeš oči pořádně dokořán, uvidíš toho druhého ve správném světle, se všemi chybami a nedostatky a zase začínáš od znovu.... Ten zoufalý kolotoč. Končí to vždycky stejně....Sám a sám hodiny přemýšlíš nad tím, co jsi zase pokazil, co jsi udělal špatně a proč zrovna ty jsi ten osamělý.
Ale zkus se taky zamyslet nad sebou, než začneš měřit a porovnávat ostatní.... Jak se díváš sám na sebe? Každý má své chyby a nedostatky.... Ale musíme se je naučit respektovat a hledat na lidech jejich dobré vlastnosti. Každý nějakou má. Někdo víc, někdo míň, ale nemůžeme na první pohled odsoudit druhého, aniž bychom ho hlouběji poznali. Přece nemůžeme být tak šíleně povrchní?!
Jedině potom život dostane smysl a můžeme být šťastní. Obklopení lidmi kteří o nás stojí, mají nás rádi, v přátelské atmosféře plné lásky, štěstí a spokojenosti.... Tak si já představuju ideální život:)
______________________________________
Celé je to vlastní tvorby, tak prosím kopírovat pouze v nutnosti a se zdrojem!
Obrázky zdroj → www.deviantART.com

VyVolení 3

26. září 2007 v 18:19 | Janička |  Ostatní
JULI
Jméno: Julius
Příjmení: Csóka
Věk: 23 let
Povolání: IT specialista
Bydliště: Brno
Záliby: Tanec, graffiti, sport, IT, ženy, modeling.

Kreslený obrázky- Harry Potter

25. září 2007 v 21:18 | Janička |  Harry Potter
Abolutně úžasnej obrázek

Kreslený obrázky- Shrek

25. září 2007 v 21:04 | Janička |  Shrek! ♥
Ahojky! Na těchle: http://deviantart.com stránkách sou absolutně úžasný obrázky a já sem některý musim dát.

Voldy xD

23. září 2007 v 18:23 | Janička |  Harry Potter
No tááák! Pusť si to!!! Vylepšíš si den. xD Já měla výtlemy xD

22.09.07 and 23.09.07

23. září 2007 v 12:34 | Janička |  My diary
Muhehe ahoooooooooooj lidi!!Image Hosted by ImageShack.us
Na tenhle víkend k nám přijel strýček z Budějc. Takže co to pro mě znamená? Samá žranice.
Přivezl mi hroooooomadu sladkostí. Páč on ví jak miluju lentilky a gumový medvídky a žížalky. Taky maminka dělá samou dobrotu za druhou ,že. Uzený, chlebíčky, obložený mísy, řízečky.. Bájo. Ale ne bájo ,pro můj žaludek
V sobotu jsme šli do centra Prahy. Byli jsme na Vinobraní, na Václaváku..
Já sem samozřejmě měla KFC. Děsnej žravej víkend.
Mimochodem!! Měla sem svoje absolutně první pivo v hospodě. Samozřejmě ,že sem pivo už dávno před tim pila ale měla svoje oficiální pivo v hospodě jenom pro mě. A to i když mi neni osmnáct. To pivíčko bylo asolutně malinký a višňový. Ale zatraceně dobrý.
Tady je jeho fotečka:
A tady sem já a moje pivíčko. Mimochodem na tý fotce vypadám strašně... Ale to neřeště.
Děs. Ten pán vedle mě je můj strejček. Hezky dopíjí pivo.
Jinak strejda Míra mi předělal můj velice schátralý počítač. Wochou.
Mám úžasnej program z tučňákama. NáNá
A windows XP- VISTA
Jupí
Tak pa
Já mizim.

Máš ráda Simpsny?

18. září 2007 v 20:09 | Janička |  Popelnice

18.září 2007

18. září 2007 v 16:32 | Janička |  My diary
Achuj
Mám zase jeden ze svých návalů. Nj, ta moje náladovost se ozvala. Přemejšlim nad tim jestli mě můj život vůbec baví Kdyby se aspoň v mé přítomnosti zdržoval nějaký ten kluk. Ale ne, oni na mě hází jeden velkej BOBEK.
Náná, mám přesně náladu na to si pustit nějakej film. Nejradši bych šla do kina ,že ano.. ale když tam se mnou nikdo nece.. Nej ideálnější je Shrek ,že ano. Ale normálně začínám zjišťovat ,že ani ten úúúžasnej film jménem Shrek mě už nebere. Asi už ho mám dost ohranej.
Tak si nejspíš pustim Harryho. Ale budu muset koumat jakej díl. Nejradši bych si pustila čtyřku ale já mám tak šííílenou kvalitu lidi. Nemáte někdo na dývku normálně Harryho Pottera- ohnivý pohár? Ale aby to bylo s titulkama. To dabování mě moc nebere.
Ne, vážně, já sem šílenej pubertální člověk. Nikdy mám chuť každýho objímat a někdy mám chuť lidi kopat do řitě. Dneska mám zrovna chuť kopat.
Sem LÁČOVÁ
No nic, já si jdu pustit nějakej ten film. Hoj
Janička.
Mimochodem taky by ste mohli psát nějaký ty komentáře.. nebo chytim nerva.

Jane Vopálová a čarovný začátek 5.

17. září 2007 v 17:04 | Janička |  Moje Literární Pokusy
Jane Vopálová a čarovný začátek
Kapitola pátá- moudrý klobouk
"Máš tu volno?" Zeptala se Jane hned jak vešla do kupé.
"No jasně, jen se posaď." Řekla dívka a ukázala na sedadlo před sebou.
"Já sem Jane Vopálová, a ty?" Představila se Jane
"Já se jmenuju Karen Milternerová."
Obě dívky se navzájem představily a usmály se na sebe.
"Sem ráda ,že sem konečně někoho poznala. Připadala sem si nesvá ,že tu nikoho neznám. Víš ani o Bradavicích nic nevím. Jenom to ,že je to zámek a kouzelnická škola. Jsou tam koleje jako Nebelvír, Mrzimor, Havraspár a Zmijozel. A ředitelem je Albus Brumbál. Víš, sem jedináček a neznám nikoho kdo do Bradavic chodil. Chodil sem můj tatínek ale ten je už po smrti. Moje maminka nekouzlí, takže sem neměla příležitost se dozvědět nic o světu kouzel." Vyprávěla Karen.
"No tak to si na tom trochu podobně jako já. Moje maminka je čarodějka a tatínek mudla. Ale mám oba rodiče a sestru. Jmenuje se Elizabeth a je tu v druhém ročníku."
"Aha tak to se máš.." Řekla sklesle Karen

Fotky z Lipna 2007

16. září 2007 v 16:54 | Janička |  About Me
KONEČNĚ!!
Vážně brzo je sem dávám ,že? xD Ale teprve teď se mi povedli zmenšit. xD
Tohle radši nekomentujte. xD xD Jinak já sem ta velice inteligetně se tvářící.. xD
A to je ta moje slavná bobová dráha. xD

xD xD Henry Proper

16. září 2007 v 13:05 | Janička |  Harry Potter

Muhehe xD

16. září 2007 v 12:53 | Janička |  Harry Potter
Na to se musíte kouknout, já u toho řvala smíchy. xD

Zvížátka

15. září 2007 v 22:09 | Janička |  Pictures

Škola očima žáka

15. září 2007 v 22:08 | Janička |  Blbinky
příchod do školy - cesta na popravu
škola - věznice
naše třída - planeta opic
pětka - chléb náš každodenní
vyučování - smlouva s ďáblem
prázdniny - sladká slova svobody
tělocvik - BBC
literatura - nedělní chvilka poesie
dílny - urob si sám
sborovna - sídlo nepřátel
rozhlas - kriminální ústředna VB
uklízečka - dívka na koštěti
školník - mstitel s píšťalkou
šatna - vlčí doupě
tahák - skrytý pramen
volná hodina - sůl nad zlato
dějepis - film pro pamětníky
jídelna - otrávené plyny
za školou - volání divočiny

Muhehe

15. září 2007 v 22:06 | Janička |  Pictures

Jane Vopálová a čarovný začátek 4.

14. září 2007 v 23:14 | Janička |  Moje Literární Pokusy
Jane Vopálová a čarovný začátek
Kapitola čtvrtá- Nástupiště devět a tři čtvrtě
Jane si každý den četla ze zajímavých učebnic do školy. Strašně jí zajímalo jak se třeba připraví uspávací lektvar, jak přeměníte párátko v jehlu, jak zvednete do vzduchu pírko.. Bylo to mnohem zajímavější než učit se z čeho se skládá atom, jak vypočítat zlomky, učit se vzorečky a doplňovat měkká a tvrdá i/y. Půjčila si z maminčiny knihovny pár knih o Bradavicích, přečetla si dějiny Bradavické školy a také jí maminka učila jednoduchá kouzla. Vyprávěla jí o Bradavicích učitelích. Jane se obzvlášť těšila na ředitele Brumbála. A naopak se bála Profesora Snapea, její maminka ho znala ze školy. Chodil s ní do ročníku a nebyl příliš oblíbený. Prý je zlý a nespravedlivý, nadržuje žákům ze Zmijozelu. Protože sám chodil do Zmijozelu a je ředitelem Zmijozelské koleje.