Srpen 2007

15.spřátelený blog

31. srpna 2007 v 20:58 | Janička
WÁW! Mám hodně spřátelenejch ,žee? No tady je další:

14.spřátelenej blog

31. srpna 2007 v 20:02 | Janička
Další Spřátelenej blog! Je to moje kámoška přes icq tak už bylo na čase abych si jí přidala mezi SB.
Děkuju za spřátelení :-*

13.spřátelenej blog

31. srpna 2007 v 19:51 | Janička
Táák, mám tu další ♥SB! Určitě mrkněte! → http://ja-dablik.blog.cz/
Pa Janička :-*

12.spřátelenej blog

31. srpna 2007 v 19:10 | Janička
Ták, mám nový spřátelko. Je to blog o Hilary tak určitě mrkněte → http://justmeandhilary.blog.cz/
Děkuju za spřátelení! :-*

Ahoooooj!!

31. srpna 2007 v 16:38 | Janička |  My Blog
Táááák, dneska jsem tu přidala hafo novejch článků o celebritách a filmech, taky nějaký nový anketky sem sem přidala. No, áá taky starší články upravila. Teď jdu odpočívat. Jak jinak než ,že si budu číst Harryho. No a možná si i pustim Shreka. Čééééče, já ho neviděla dobu!!! No tak pa lidičky a pište článečky! Ale bez reklam prosíííím!
Janička!!

Tvůj oblíbený animák?

31. srpna 2007 v 16:34 | Janička |  Ankety
Hlasuj! :)

Tvůj styl?

31. srpna 2007 v 16:28 | Janička |  Ankety
Hlasuj!!! :)

Kolik ti je?

31. srpna 2007 v 16:24 | Janička |  Ankety
Hlasuj!! :)

My chemical romance- MCR

31. srpna 2007 v 16:18 | Janička |  Skupiny
My chemical romance:
O skupině:
Unikátní mix punku,rocku a emo dělá z mcr jednu z nejžhavějších kapel které kdy vzešly z New Jersey .
Poté co se Gerard Way 24letý začínající umělec stal svědkem událostí 11září(2001)
rozhodl se přehodnotit svůj život.Ačkoliv v roce 1999 odpromoval na newyorské umělecké škole a smlouvu s Cartoon Network na svůj vlastní kreslený film Breakfast Monkey měl téměř vkapse ,zjistil že hudba je ten směr kterým se chce ubírat .Společně s Mattem Pelissierem napsal "Skylines And Turnstiles"
Písničku inspirovanou zářijovými událostmi .Dvojice pak požádala kamaráda Raye Tora aby se k nim připojil .N ahráli demo skladby "skylines and turnstiles"a dvou dalších songů v podkrový Mattova domu.
Gerardův bratr Mikey Way byl tak ohromen tím co vytvořili že se rozhodl vzít basovku znovu do ruky .Nakonec opustil školu a všechno své usílí věnoval kapele .

Když si Frank Lero,Rayův kamarád poslechl demo nadchlo ho .Když se jeho skupina Pencey Prep
rozpadla ze zoufalství se přidal k MCR a sestava byla kompletní později skupinu opustil Matt Pelissier a nahradil ho Bob Bryar .
Fotky:
Video:

Green Day

31. srpna 2007 v 16:15 | Janička |  Skupiny
Green Day:
Kamarádi Billie Joe Armstrong a Mike Dirnt, kteří se seznámili v roce 1982 v californském městě Rodeo, kde bydleli, založili svou první kapelu ve 14 letech nazývanou Sweet Children. V roce 1989 se k nim přidal bubeník Al Sobrante a skupina se přejmenovala na Green Day. Debutové album - 1039/Smoothed Out Slappy Hours vydali s bubeníkem Al Sobrentem v roce 1990. Krátce na to Al z kapely odchází a na jeho místo nastupuje bubeník Tré Cool.
S tímto novým bubeníkem nahráli Green Day své druhé album, které se jmenuje Kerplunk. Ještě předtím, než Green Day dostali nálepku "všeobecně známí", měli za sebou už pět celostátních turné. Hráli v bytech a garážích od svých fanoušků. Přelom v jejich kariéře nastal s vydáním alba Dookie v roce 1993. Brzy na to se tyto songy Green Day o strhávání strupů, pyromanii nebo masturbaci staly neoficiálními hymnami nejen teenagerů. Jejich texty jsou plné nespokojenosti a rebelie. Tohoto alba se jen v USA prodalo přes 10 milionů kusů. Vyhráli také cenu Grammy za nejlepší alternativní hudební činnost. Na dalších albech Insomniac a především Nimrod zůstali Green Day naprosto věrní svému punkovému postoji.
Další album se jmenuje Warning a mezi skalními fanoušky celkem propadlo, ale prodalo se ho nejvíce kusů. V roce 2001 vydávají album s největšími hity "International Superhits" a první DVD kapely obsahující rovněž nejvetší hity. Po vydání tohoto alba se mezi fanoušky skupiny strhla debata o konci kapely. Napětí, jak to bude s kapelou dál, skončilo v září roku 2004, kdy Green Day vydávají jejich zatím poslední album American Idiot. Snad všichni fanoušci byli zvědaví jestli bude znít jako "nový" Warning nebo jestli to bude poctivý punkrock.
Green Day v tomto albu vystupuje proti Georg Bushovi a válce v Íráku. Snad na oplátku je singl American Idiot v rozhlasové verzi zkrášlen pípnutím místo každého slova "fuck". Naštěstí na albu již tento zásah není. Kapela se dokonce nechala slyšet, že by si dokázali představit příběh z kolekce American Idiot předvedený na filmový pás nebo jako muzikál. O vydařenosti alba svědčí to, že kapela Green Day dostala za American Idiot cenu Grammy v kategorii "Nejlepší rockové album".Potom vydali album Bullet in a Bible je to asi 2 hodinový záznam z největšího koncertu GD v Milton Keynes kde bylo celkem 65 tisíc lidí.
Video:

Madagaskar

31. srpna 2007 v 16:12 | Janička |  Filmy A Seriály
Madagaskar- Animák jak vyšitej. Je to od tvůrců Shrek a Příběh žraloka. Takže je jasné ,že ho žeru. I když já žeru každej animovanej film. Až na Past na žraloka což byla lidi vážně kravina. Jsme na tom byli s Kuchnítkem 2. A normálně jsme museli uprstřed filmu odejít ,protože to byla kopie Příběh žraloka a Hledá se Nemo. No a ještě k Madagaskaru, Nejvíc žeru hypochondra žirafku- Melmana. Tak teď něco o filmu:
Madagaskar:
Z dílny tvůrců přelomových animovaných komedií Shrek a Příběh žraloka přichází další počítačově animovaný zázrak Madagaskar. Hlavními hrdiny příběhu jsou čtyři rozmazlená zvířátka z Newyorské ZOO, která by mohla do konce svých životů dostávat svůj denní příděl obdivu a krmení, kdyby zebru Martyho nezasáhla krize středního věku a on se za šikovných tučňáků nerozhodl ilegálně opustit Zoo. Jeho kamarádi lev Alex, hrošice Glorie a žirafa Melman se za za ním vydávají do Newyorských ulic, čímž odtartují řetězec jen těžko uvěřitelných událostí které je přivedou až na pobřeží exotického ostrova Madagaskar. Což může být pto zchoulostivého lva, potrhlou zebru, pragmatickou hrošici a žirafu hypochondra mnohem náročnější, než by se mohlo zdát.
Fotky:

Za Plotem

31. srpna 2007 v 16:08 | Janička |  Filmy A Seriály
Obsah: Samostatný prohnaný mýval RJ je tak hladový, že se rozhodne ukrást něco ze zásob svého starého známého medvěda Vincenta. Protože je doba zimního spánku, Vincent vesele spí, dokud ho RJ skoro neokrade. Chce mu ukradnout všechny zásoby, ale všimne si Bandůrků, které Vincent drží v ruce a vezme si je. Jenže Vincent se vzbudí... A RJovi vozík s Vincentovými zásobami ujede na silnici a přejede ho auto. Vincent se nazuří a chce RJe sežrat, jenže ten mu slíbí, že mu to všechno vrátí ... A Vincent mu na to dá týden dokud měsíc nebude v úplňku. RJ dalšího dne ráno objeví partu zvířátek - želva Verne, vačičák Ozzie, vačice Heather, skunk Stella, veverčák Hammy a rodinka ježků s třemi dětmi - kteří jsou sběrači jídla (pro sebe samozřejmě ×). RJovi dojde že by mu mohli pomoct se sbíráním jídla pro medvěda a vysvětlí jim, že lidé vymýtili skoro celý les a že okolo nich jsou jenom domy. Sehraje na ně strašný divadlo a oni mu na to skočej a nechaj se od něj překecat. A tak díky němu začnou sbírat jídlo lidí. Všichni si RJe zamilují a jemu je to líto protože ví že to jídlo bude muset předat Vincentovi. Předsedkyně majitelů domů zavolá deratizátora, protože zvířátka přece jenom po sobě nechají trochu nepořádek. Takže den před odevzdáním se Verne, který na RJe žárlí že "převzal velení", rozhodne vrátit nasbírané jídlo zpět lidem. RJ na to přijde a snaží se v tom Vernovi zabránit, jenže o jídlo nakonec přijdou a RJ to svede na Verna. Ten se ostatním snaží vysvětlit že je RJ využívá, jenže potom se ošklivě přeřekne: ...protože jsou moc hloupí a naivní aby ti na to skočili! A ostatní se od Verna odvrátí. RJ zjistí, že předsedkyně majitelů domů pořádá večírek takže má doma hodně jídla. Verne se ostatním omluví a RJ vymyslí plán, jak se přes noc zahojit. Povede se jim to ale RJ nemůže odejít bez Bandůrků (hláška: když nebudou na menu tyhle bandůrky budu tam já!! a teď pusť můj ocas!!!) takže se ostatním podřekne, nechá je napospas deratizátorovi a uteče i s jídlem za medvědem Vincentem. Jenže když už Vincentovi jídlo předá, dojde mu, že ztratil co měl nejradši, tak zase ukradne jídlo, vletí s vozíkem před auto deratizátora (který veze jeho kamarády aby je zlikvidoval), který se viděsí a omdlí. Na RJe jsou všichni až na Verna naštvaní takže ho nechtějí pustit dovnitř do auta. Jenže na RJE útočí medvěd Vincent ... Všichni se nakonec dostanou v pořádku domů do lesa, Vincenta zlikviduje už v plném vědomí deratizátor a předsedkyně majitelů domů je zatčena policií. Happy End ...
trailer:
This is alternative content.
a náký fotečky :)) ↓
(zleva) Hammy, RJ a Verne
Verne
Stella
Hammy :))

Drew Berymore

31. srpna 2007 v 16:02 | Janička |  Herečky

Drew Barrymore

Herečka

Datum narození:22.02.1975
Místo narození:Los Angeles, California, USA
Znamení:Ryby
Životopis:Drew Barrymore je dcera herce Johna Drew Barrymore Jr. a Ildiko Jaid. Drew má herectví v krvi, neboť její prarodiče byli také herci a pokud je váš kmotr Steven Spielberg, pak je herectví spíše podmínkou. Drew se už jako devítiměsíční objevila před kamerami v reklamě na psí jídlo Puppy Choice. Ve dvou letech se poprvé objevila v televizním filmu "Suddenly Love" a svůj filmový debut si odbyla v "Altered States" (1980). V sedmi letech se z Drew stala opravdová dětská celebrita a to díky veleúspěšnému filmu Stevena Spielberga E.T. - Mimozemšťan "E.T. the Extra-Terrestrial" (1982). Obrovský úspěch filmu jí získal miliony fanoušků a také další významné role v "Irreconcilable Differences" (1984) a "Firestarter" (1984).

Mladá herečka bohužel nedokázala zvládnout tak velkou popularitu a velmi často chodila na různé patry, kde pila alkohol (to jí bylo devět let) a zanedlouho poté vyzkoušela drogy. Nakonec skončila v rehabilitačním centru a později o svých zkušenostech napsala autobiografii Little Girl Lost.

Díky její pověsti divokého dítěte s velkými problémy se jí velmi těžko dařilo získat nějakou roli, většinou dostávala nevýznamné roličky, například v "Firestarter" (1984), "Irreconcilable Differences" (1984) a "Cat's Eye" (1985). Přesto se jí postupem času podařilo získat role ve filmech, které opravili její špatnou image, jako "Poison Ivy" (1992), "Guncrazy" (1992) a úspěšném televizním seriálu "Malibu Road" (1992-2000). Také se jí podařilo získat hlavní roli v televizním drama Příběh Amy Fisherové "The Amy Fisher Story". Pravdivý příběh o dívce z Long Islandu, která postřelila ženu svého milence Joeye Buttafuoce. Děj filmu se vrací do období před dvěma lety, kdy 16-letá Amy Fischerová dostává od svých solventních rodičů k narozeninám auto a seznamuje se s automechanikem Joeyem.

Drew Barrymore se v devatenácti letech na velmi krátkou dobu vdala za herce Jeremyho Thomase, vztah vydržel od března do května roku 1994. Svou kariéru opět okořenila, tentokráte několika tetováními, nahým pózováním a rozhovorem pro Playboy. Také ukázala své odhalené poprsí v televizní show Davida Lettermana.

Fotky:

Nicole Kidman

31. srpna 2007 v 15:58 | Janička |  Herečky
Nicole Kidman
Životopis
Původem Australanka (ačkoli narozená na Hawaii) Nicole byla až celkem donedávna obsazována pouze coby ozdoba do vedlejších rolí po boku slavných partnerů, včetně svého tehdejšího manžela Toma Cruise. V roce 1995 sice prokázala, že umí i hrát, v černé komedii Zemřít pro, následně ale opět zaváhala s výběrem rolí - a vidět jsme ji mohli v nenáročném akčním filmu Peacemaker nebo nepříliš podařeném duchařském filmu se Sandrou Bullock Magická posedlost. V roce 1999, ještě s Tomem Cruisem coby manželem, se ale konečně odvážila do náročnějšího snímku, společného projektu Stanleyho Kubricka Eyes Wide Shut, a od té doby platí Nicole za jednu z nejobsazovanějších a nejuznávanějších hereček své generace. Jako by se musela následkem rozvodu s jedním z nejmocnějších herců Hollywoodu konečně postavit na vlastní nohy - jinak by ve městě snů neměla šanci.
Moulin Rouge jí vynesl první oscarovou nominaci - proměnila ji rok poté díky Hodinám. Otázka je, zdali si cenu za hlavní roli zasloužila za film, v němž strávila pouze třetinu času, ale známe Akademii. Ta dá spíše na to, že je půvabná herečka ochotná kvůli své roli drasticky změnit svou vizáž - a to Nicole coby Virginia Woolfová s umělým nosem a v obnošených šatech splňovala stoprocentně.
V současnosti jde z jednoho filmu do druhého, opět střídá žánry, v každém případě se však v její osobě odehrála jedna z nejvýznamnějších hereckých proměn.
Fotky:
//<![CDATA[ //]]>

Angelina Jolie

31. srpna 2007 v 15:52 | Janička |  Herečky
Angelina Jolie:

Místo narození

Los Angeles, CA, USA

Datum narození

4. června 1975 (Blíženci)

Kam si napsat o autogram

Angelina Jolie
c/o Geyer Kosinski
955 South Carrillo Drive
Suite 300
Los Angeles, CA 90048

Filmografie:
2004 Love and Honor - Catherine the Great
2004 Mr. and Mrs. Smith - Jane Smith
2004 Shark Tale - Lola
2004 Alexander - Olympias
2004 Sky Captain and the World of Tomorrow - kapitán Franky Cook
2004 Zloděj životů
/Taking Lives/ - Illeana
2003 Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života /Tomb Raider 2/ - Lara Croft
2003 Hranice zlomu /Beyond Borders/ - Sarah Jordan
2002 Život nebo něco takového /Life or Something Like It/ - Lanie Kerigan
2002 E! Rank: 25 Toughest Stars (TV) - sama sebe
2001 The Big Breakfast (TV seriál) - sama sebe
2001 The 73rd Annual Academy Awards (TV) - konferenciérka (nejlepší vedlejší
role)
2001 Sedmý hřích /Original Sin/ - Julia Russell
2001 Larry King Live (TV sho
w) - sama sebe v epizodě: "Larry King Weekend"
2001 Lara Croft - Tomb Raider /Lara Croft: Tomb Raider/ - Lara Croft
2000 60 sekund /Gone in Sixty Seconds/ - Sara 'Sway' Wayland
1999 Sběratel kostí /The Bone Collector/ - Amelia Donaghy
1999 Bláznivá runway /Pushing Tin/ - Mary Bell
1999 Narušení /Girl, Interrupted/ - Lisa Rowe
1999 AFI's 100 Years... 100 Stars (TV) - sama sebe
1998 Podoby lásky /Playing by Heart/ - Joan
1998 Zločin a trest v New York City /Hell's Kitchen/ - Gloria McNeary
1998 Gia /Gia/ (TV) - Gia Marie Carangi
1997 True Women (TV) - Georgia Virginia Lawshe Woods
1997 Ruce od krve /Playing God/ - Claire
1997 George Wallace (TV) - Cornelia Wallace
1996 Mojave Moon - Eleanor
'Elie' Rigby
1996 Love Is All There Is - Gina Malacici
1996 Foxfire - Margret 'Legs' Sadovsky
1995 Bez Důkazů /Without Evidence/ - Jodie Swearingen
1995 Nebezpečná síť /Hackers/ - Kate Libby
1993 Cyborg 2 - Casella 'Cash' Reese
1982 Lookin' to Get Out - Tosh

Životopis:

Angelina Jolie Voight, se narodila 04.06.1975 jako Blíženec herečce Marcheline Bertrand a herci Jonu Voightovi. Bok po boku se svým otcem si již v pěti letech zahrála v komedii režírovanou Halem Ashbym "Looking to Get Out". V jedenácti letech začala studovat herectví v divadelním institutu Lee Strasberga a v šestnácti už z Angie byla profesionální modelka v Londýně, Los Angeles a New Yorku. Mimo svět modelingu se Angelina objevila také v hudebních klipech Lenny Kravitze, Rolling Stones, Lemonheads či Meatloaf. Mimo Lee Strasberg Theatre Institute v New Yorku studovala na New York University, kde prvně hrála v divadelní produkci. Když školu dokončila, začala pracovat ve skupině UCLA School of Cinema, kde natočila svůj první studentský film pod režisérským dohledem svého bratra Jamese Havena Voighta. V roce 1993 se objevila v menší filmové roli filmu "Cyborg 2" a o dva roky později získala svou první hlavní roli, ztvárňující počítačového hackera, ve filmu Nebezpečná síť "Hackers". Tato role ji přinesla velké uznání a také lásku a manžela Jonny Lee Millera. Tisk se mohl o Angie poprat poté, co na svou svatbu přišla v černých kožených kalhotách a bílé košili, na kterou svou vlastní krví napsala jméno svého nastávajícího. Krev v
šak lásku nezpečetila a po necelém roce se vztah rozpadl. Následovaly role ve filmech, jako "Love in all there is"(1996) nebo thriller Ruce od krve "Playing God"(1997). Další filmy již nesly i ocenění: Za roli Cornelie Wallaceové v dramatu "George Wallace" získala Zlatý Glóbus
za nejlepší ženský herecký výkon a nominaci na cenu Emmy. Avšak do světa ji zatím nejvíce vyzdvihl snímek "Gia", autobiografické ztvárnění života lesbické modelky Gii Marie Carangiové, která zemře na AIDS. Za tento film získala druhý Zlatý glóbus a nominaci na Emmy. Po těchto velkých úspěších byla stále častěji k vidění na obálkách slavných časopisů a televizních talk show. Role se začaly hrnout a v roce 1996 se Angelina Jolie objevila v romantickém dramatu Podoby lásky "Playing By Heart". Příští rok dostala roli v komedii Bláznivá Runway "Pushing Tin", kde se zamilovala do Billy Bob Thorntona. V témže roce si zahrála po boku Denzela Washingtona v thrilleru Sběratel kostí "The Bone Collector", natočeném podle bestselleru spisovatele Jefferyho Deavera. Velmi významný úspěch si na konto připsala v roce 1999 za roli psychopatické Lisy ve filmu Narušení "Girl, Interrupted". Za tuto skvělou roli získala Oskara! Poté si Billyho Thorntona vzala. Láska s o dvacet let starším mužem než je ona byla známá všude svou nesmrtelností. Nové milénium přineslo Angelinu ve filmu "Gone in 60 seconds" Šedesát sekund, kde si zahrála s Nicolasem Cagem zlodějku aut. Rok 2001 byl ohromným úspěchem: nejdříve se objevila v erotickém thrilleru Sedmý hřích "Original Sin" s Antonie
m Banderasem a následně jako Lara Croft, populární hrdinka počítačové hry Tomb Raider, ve filmu "Lara Croft: Tomb Raider", který ji vynesl ještě o stupínek výše. Při natáčení v Kambodži si zamilovala několikaměsíčního chlapce jménem Maddox a spolu s manželem ho adoptovali. Její láska se soustředila na chlapce a Billy Bob začal žárlit načež se jejich manželství rozpadlo a Angelina koupila dům v Londýně.
Fotky:
Horákovi

31. srpna 2007 v 15:47 | Janička |  Filmy A Seriály
Postavy:
máma-Lucka
táta-Jan
starší dcera-Eva
mladší dcera-Tereza
Starší syn-Tomáš
prostřední syn-Ondra
mladší syn-Kubík
Eva-starší dcera Lucky
Terka-mladčí dcera Lucky
Tomáš-starší syn Jana
Ondra-prostřední syn Jana
Kuba-nejmladší syn Jana
Táta-Jan
Máma-Lucka
Jan a Lucka
Fotky:
http://i.idnes.cz/06/093/sph/OFF15f209_Horakovi_C11W8731.jpg
Obrázek “http://img.aktualne.centrum.cz/27/97/279731-horakovi.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
http://img.aktualne.centrum.cz/33/57/335716-serial-horakovi.jpg
http://i.idnes.cz/06/081/cl/MGB14e26e_Horakovi_C11W9148.jpg
http://www.ceskatelevize.cz/program/porady/10113461433/foto/c11w8866.jpg
http://www.relaxuj.cz/relax/media.nsf/v/61B39516632F4E40C12571F50017DB5F/$file/horakovi_2_3x2rw.jpg

Anne Hathaway

31. srpna 2007 v 15:43 | Janička |  Herečky
Obrazek
Anne Hathaway
Herečka
Datum narození: 12.11.1982
Místo narození: Brooklyn, New York, USA
Životopis :Anne Hathaway se ve filmu "Deník princezny 2: Královské povinnosti" vrací do role mladé Miy Thermopolis, kterou ztvárnila v původním Deníku princezny. Za tuto roli byla v roce 2002 nominována na cenu Teen Choice v kategorii nejlepší herečka v komediálním filmu. V současné době pracuje na filmu Anga Leeho Brokeback Mountain, ve kterém si zahraje s Jakem Gylenhaalem, Heathem Ledgerem a Michelle Williams. Před nedávnem dotočila nezávislé drama Havoc Barbary Kopple. Mezi její další filmy patří Ella Enchated, Nicholas Nickleby a The Other Side of Heaven. Pozornost si získala díky roli v seriálu Get Real, za nějž byla v roce 2000 nominována na cenu Teen Choice v kategorii nejlepší herečka v dramatické roli.
Filmografie:
Deník princezny
Deník princezny 2: Královské povinnosti
2004 Zakletá Ella
Fotky:
ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Keira Knightley

31. srpna 2007 v 15:37 | Janička |  Herečky
Keira Knightley:
Herečka:
Datum narození: 26.03.1985
Místo narození: Teddington, Middlesex, Anglie
Znamení: Beran
Životopis:
Herectví se věnuje od dětství. Keiře byly pouhé tři roky, když poprosila svého otce, herce Willa Knightleyho a matku, scénáristku Sharman Macdonaldovou, aby jí pomohli sehnat agenta. Poprvé si zahrála v televizním dramatu Royal Celebration, když jí bylo osm let. Hrála po boku Minnie Driverové a Rupperta Gravese.
Upoutala pozornost postavou nadšené fotbalistky Jules Paxtonové, za jejíž ztvárnění ve sportovní komedii Blafuj jako Beckham (r. G. Chadhaová) získala Cenu londýnských filmových kritiků pro novou herečku a Cenu za herecký výkon ex aequo na MF ženských filmů v Bordeaux.
V Hollywoodu se prosadila rolí guvernérovy dcery Elizabeth Swannové v divácky úspěšném dobrodružném snímku Piráti z Karibiku - Prokletí Černé Perly (2003, r. G. Verbinski). Účinkovala v krátkých filmech Deflation (2001, Splasknutí; r. Roger Ashton-Griffiths) a New Year's Eve (2002, Silvestr; r. Colin Spector).
Přestože v době natáčení filmu Piráti z Karibiku - Prokletí Černé Perly oslavila teprve 18. narozeniny, má na svém kontě už několik významných filmů.

Jako Jackie Priceová zazářila roku 2005 ve filmu režiséra Johna Mayburyho, Svěrací kazajka (The Jacket), kde si zahrála po boku Adriena Brodyho. Keira Knightleyová četla scénář Svěrací kazajky, když v Dublinu točila roli Guinevry ve středověkém akčním dramatu producenta Jerry Bruckheimera Král Artuš: "Byl to vzrušující, kreativní scénář a role, kterou jsem ihned přijala", vzpomíná Keira.

Ve stejném roce se dále objevila v roli Elizabeth ve filmu režiséra Joe Wrighta Pýcha a předsudek, za kterou byla nominována na Oscara a Zlatý glóbus v kategorii nejlepší herečka. (režie Joe Wright). Pokračovala rolí modelky Domino Harvey, která opustí svou kariéru a stane se lovkyní lidí v akčním dramatu režiséra Tonnyho Scotta, Domino.
Roku 2006 si znovu zahrála roli Elizabeth Swannové ve snímku Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže. Stejně jako v Pirátech z Karibiku: Prokletí Černé Perly, se zde po jejim boku objevil Johnny Depp a Orlando Bloom. V současné době je hotové již třetí pokračování, které se do kin dostane příští rok. Během přestávky při natáčení druhého a třetího dílu Pirátů z Karibiku odletěla do západní Evropy, kde natočila romantické drama Silk a další snímek Joea Wrighta - Atonement.
Fotky:

Cameron Diaz

31. srpna 2007 v 15:33 | Janička |  Herečky
Cameron Diaz
Herečka
Cameron vyrůstala jako běžná Američanka, tedy až na její přirozenou krásu. Její otec Emilio je původem z Kuby, je mistrem ve společnosti California Oil. Její máma Billie, která je míšenka německé, anglické a americké kultury, pracuje ve firmě zabývající se importem a exportem. Když vyrůstala byla jako mnoho jejich vrstevnic - poslouchala moderní hudbu a byla divoká. Jako náctiletá začala navštěvovat Hollywoodské párty na kterých zůstávala dlouho do rána.

A právě díky navštěvování různých večírků se potkala s Jeffem Dunasem, který ji nabídl práci pro Elite modeling agency. Ačkoliv si Cameron nejprve myslela, že je tato práce pochybná, vzala si jeho vizitku a nejprve se o této nabídce radila s rodinou a přáteli. Nakonec se v 16 letech rozhodla začít kariéru modelky.

Poté co opustila Long Beach, začala cestovat po celém světě jako modelka, začala se objevovat v mnoha různých magazínech. Ve svých 18-ti letech měla otravu alkoholem, když byla Australii.Ve 21 letech se vrátila zpět do Kalifornie a ačkoli pokračovala v práci modelky, chtěla však ještě více. V roce 1994 se zúčastnila konkurzu na malou roli ve filmu Maska "The Mask". Ačkoliv neměla naprosto žádné herecké zkušenosti, získala hlavní ženskou roli po boku komika Jima Carryeho.

Následovala další role v nízko-rozpočtových filmech jako "The Last Supper", Líbánky bez ženicha "Feeling Minnesota" kde si zahrála po boku Keanu Reevese. Najednou Cameron začala cítit, že dosáhla hereckého vrcholu. Pokračovala dále v herectví ve filmu Svatba mého nejlepšího přítele "My Best Friends Wedding", kde hraje spolu s Julií Roberts.

Krátce poté opět zasáhla stříbrné plátno filmem Extra život "A Life Less Ordinary" hrající poboku Ewana McGregora. Bohužel tento film nebyl příliš přijatý kritikou, ale skutečně Cameron nasměroval do nové věhlasné role Něco na té Mery je "There's Something About Mary", kde hrála po boku Bena Stillera a Matta Dillona. S hercem Dillonem se intimně seznámila při natáčení a tři roky spolu chodili. Také si nedávno zahrála po boku Al Pacina v "Any Given Sunday" a s Johnem Cusackem ve filmu V kůži Johna Malkoviche "Being John Malkovich". Také si zahrála s Drew Barrymore a Lucy Liu ve filmu Charlieho andílci "Charlie's Angels".
Fotky:
Cameron Diaz

Sandra Bulock

31. srpna 2007 v 15:30 | Janička |  Herečky
Něco o Sandře Bullock:
Datum narození: 26.07.1964
Místo narození: Arlington, Virginia, USA
Znamení: Lev
Životopis:
Sandra Bullock je starší dcerou učitele zpěvu Jahna a operní zpěvačky původem z Německa Helgy. Vyrůstala střídavě v Německu a USA se svými rodiči a svou o tři roky mladší sestrou Gesine. Již od dětství se předváděla v dětském sboru, jehož produkci měla na starosti její matka. Když byla ještě teenager, její rodina se přestěhovala zpátky do Washingtonu. Začala studovat střední školu Washington-Lee v Arlingtonu ve Virginii. Po absolvování v roce 1982, začala studovat herectví na East Carolina University v Severní Karolíně. Po úspěšném absolvování se přestěhovala do New Yorku, kde začala svou hereckou kariéru. Zde si zahrála v mnoha divadelních představeních. Její nejúspěšnější role byla pro nekomerční produkci "No Time Flat", za zpodobení jižní krásky získala pochvalnou kritiku. Po tomto úspěchu dostala malou roli v televizi ve filmu "Bionic Showdown: The Six Million Dollar Man and the Bionic Woman" (1989) a poté co se přesunula do Los Angeles, získala roli v nepříliš úspěšné televizní verzi "Working Girl".

Filmografie:
2003 Exactly 3:30 (producent)
2002
Láska s výstrahou /Two Weeks Notice/ (producent) - Lucy Kelson
2002
George Lopez (TV seriál, hlavní producent) - Amy
2002
Podivná tajemství /Divine Secrets of the Ya-Ya Sisterhood/ - Siddalee Walker
2002 Vzorec pro vraždu /Murder by Numbers/ (producent) - Cassie Mayweather
2002 Thev 74th Annual Academy Awards (TV) - konferenciérka
2001 2001 Teen Choice Awards (TV) - sama sebe
2001 AFI's 100 Years, 100 Thrills: America's Most Heart-Pounding Movies (TV) - sama sebe
2000 Celebrity Profile: Sandra Bullock (TV) - sama sebe
2000 Conversations with Jon Turteltaub (video) - sama sebe
2000 Slečna drsňák /Miss Congeniality/ (producent) - FBI Agent Gracie Hart
2000 My VH1 Music Awards (TV) - sama sebe
2000 Famous - sama sebe
2000
28 dní /28 Days/ - Gwen Cummings
2000
Stydlivý polda /Gun Shy/ (producent) - Judy Tipp
1999
Živelná pohroma /Forces of Nature/ - Sarah Lewis
1999
Action (TV seriál) - sama sebe v epizodě: "Blowhard"
1999 Trespasses (producent)
1998
Welcome to Hollywood - sama sebe
1998
Princ Egyptský /The Prince of Egypt/ (hlas) - Miriam
1998
Magická posedlost /Practical Magic/ - Sally 'Sal' Owens
1998
Making Sandwiches (režisérka, scénář) - Melba Club
1998
Přístav naděje /Hope Floats/ (hlavní producent) - Birdee Pruitt
1997
Nebezpečná rychlost 2: Zásah /Speed 2: Cruise Control/ - Annie Porter
1996
Láska a válka /In Love and War/ - Agnes 'Aggie/Ag' von Kurowsky
1996
Our Father (producent)
1996
Čas zabíjet /A Time to Kill/ - Ellen Roark
1996
Uloupená srdce /Two if by Sea/ - Roz
1996
Ruby Wax Meets (TV seriál) - sama sebe
1996
Muppets Tonight!(TV show) - sama sebe
1995
The Little Picture Show (TV show) - sama sebe
1995
MTV Movie Awards (TV) - konferenciérka
1995
Síť /The Net/ - Angela Bennett
1995
Zatím co jsi spal /While You Were Sleeping/ - vypravěč/Lucy Eleanor 'Luce' Moderatz
1994
Nebezpečná rychlost I /Speed/ - Annie Porter
1993
Amazonka v plamenech /Fire on the Amazon/ (video) - Alyssa Rothman
1993 Wrestling Ernest Hemingway - Elaine
1993
Demolition Man /Demolition Man/ - Lenina Huxley
1993
The Thing Called Love - Linda Lue Linden
1993
Záhadné zmizení /The Vanishing/ - Diane Shaver
1192
Když skončí party /When the Party's Over/ - Amanda
1992
Mafie a já /Who Do I Gotta Kill?/ - Lori
1992
Love Potion No. 9 - Diane Farrow
Fotky: