Říjen 2006

Elijah Wood

27. října 2006 v 18:13 | Janča |  Na Přání

Elijah Wood

Elijah se narodil jako druhý syn matky Debrah a otce Warrena Wooda. Jeho talent se projevil již na základní škole, když v roce 1987 Obrazekúčinkoval v pěveckém sboru "The Sound Of Music" na každoročním festivalu základní školy. Následující rok získal hlavní roli v "The Wizard Of Oz", dalším hudebním představení v jeho škole, které bylo součástí festivalu "Hooray for Hollywood."
Když jednoho dne viděla Eliahova matka televizní reklamu, řekla si, že by mohl začít dělat nějakou podobnou práci pro televizi. Tak jej v sedmi letech zapsala do místní modelingové školy Avant Studios. O půl roku později jela se svým synem zúčastnit se konkurzu pro mezinárodní modelingovou a talentovou asociaci "International Modeling and Talent Association" do Los Angeles. Pro Eliaha to bylo poprvé, co se dostal do Kalifornie. Snahu jeho matky vystihuje Eliahovo tvrzeni, že měla velkou zásluhu na jeho začínající kariéře. Na konkursu bylo přes 200 dětí a 300 nadějných talentů do 30 let. Eliah na sebe natolik upoutal hlavního manažeraObrazek, který o něj začal více zajímat. Po několika dnech jej Elijahův talent natolik oslnil, že mu nabídl možnost stát se hercem. Eliah neváhal a nabídku přijal. Kvůli jeho kariéře se rodina přestěhovala do Los Angeles, ačkoliv se to může zdát ukvapené, toto rozhodnutí se velmi vyplatilo.
Již krátce poté získal první práci na videoklipu Pauly Abdul "Forever Your Girl". Brzy získal první filmové roli ve filmech Návrat do budoucnosti 2 "Back to the Future Part II" (1989) a "Internal Affairs" (1990) s Richardem Gerem. Svou první významnější roli získal v dramatu Prázdniny v ráji "Paradise" (1991) , kde si zahrál desetiletého Willarda Younga. Kladnou kritiku obdržel za roli Nata Coopera ve filmu Věčně mladý "Forever Young" (1992) po boku Mela Gibsona a za roli Mika ve filmu Červená vážka "Radio Flyer" (1992). V Dobrodružství Hucka Finna "The Adventures of Huck Finn" si zahrál hlavní roli malého chlapce Hucka Finna.
ObrazekDalší významnou roli získal ve filmu Strom snů "The War" (1994) po boku Kevina Costnera. Po úspěšném začátku se jeho kariéře přestalo dařit tak jak by chtěl. Filmy, kde se objevoval měly negativní kritiku a jejich zisky byly mizerné. Eliah se přesto nevzdával a pokračoval, ale ani film "Flipper" (1996) nebyl žádným zlepšením. Obrat nastal ve filmu "The Ice Storm" (1997) , který byl velmi úspěšný, což pomohlo kladně nasměrovat kariéru mladého herce. Nasměrován byl do role ve velkorozpočtovém snímku Drtivý dopad "Deep Impact", který se stal dle očekávání velmi úspěšným a z Eliaha se pomalu, ale jistě stávala Hollywoodská celebrita. Po několika další významných filmech jako "Black & White" (1999) a Řetěz bláznů "Chain of Fools" (2000), přichází absolutní bomba. Byl vybrán jako hlavní představitel Froda v trilogii Pána Prstenů, adapObrazektaci J.R.R. Tolkiena.
V prvním tříhodinovém filmu Pán prstenů 1 - Společenstvo prstenu "The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring" (2001) prokázal své skvělé herecké schopnosti po boku Iana McKellena, Cate Blanchett a Liv Tyler. Film se stal po svém uvedení do kin absolutní jedničkou, která bořila statistiku nejen v návštěvnosti, ale i tržbách.
Z Elijaha se spolu s Ianem McKellenem (Gandalf - čaroděj), Viggo Mortensenem (Aragorn řečený Chodec - člověk), Liv Tyler (Arwen - elfka) a Orlando Bloomem (Legolas - elf) stali celebrity, které jsou středem zájmu všech světových médií. Druhé pokračování Pán prstenů 2 - Dvě věže "The Lord of the Rings: The Two Towers" (2002) kopíruje vývoj prvního a stává se opět jedničkou. Třetí pokračování s názvem Pán prstenů 3 - Návrat krále "The Lord of the Rings: The Return of the King" mělo také ohromný úspěch...
V roce 2005 ho režisér Robert Rodriguez obsadil do svého velice Obrazekúspěšného filmu Sin City - město hříchu. Objevil se zde jako děsivě klidný kanibal Kevin v povídce Drsný sbohem. Tato role znamenala naprostou změnu žánru pro Elijaha Wooda. Woodovi se na této roli líbily bojové scény, kdy byl zavěšen do popruhů a mohl dělat různé druhy výkopů a výskoků. Postava Kevina je brutální, ale dle Woodových slov má i svoji duši. Nachází určité uspokojení v zabíjení a pojídání lidí. V podstatě tak hledá lásku.

Fergie- fotky

26. října 2006 v 16:23 | Janča

Chad Michael Murray

23. října 2006 v 14:07 | Janča |  Herci
Chad Michael Murray:
Datum narození:24.09.1981
Místo narození:Buffalo, New York, USA
Životopis:Chad Michael Murray se narodil 24.8.1981 v Buffalu,New York.

Chad má čtyři bratry Rex,Nick,Brandon,Tyler a jednu sestru Shannon.

Na střední škole hrál fotbal,ale našli u něj nějaké problémy se střevem a tak musel být v nemocnici. Tam jeho sestra začala říkat, že by se mohl uchytit jako model. O dva roky později vyhrál stipendium modelingové agentury v Buffalu. Při této práci si ho všimnul agent z L.A a odvezl ho sebou. Chad předváděl značky jako jsou např. Skechers, Tommy Hilfiger a Gucci.

Chvíli na to získal svoji první filmovou roly to v seriálu Diagnoza:vražda.

Pak následovala role v úspěšném seriálu Gillmorova děvčata kde si zahrál po boku Alexis Bledel a to Tristana v seriálu se ale objevil jen v první serii. Hned na to se totiž odstěhoval do Severní Karolíny-Willmington kde se pro změnu natáčel další úspěšný seriál kterým byl Dawson's Creek. Chad se tam objevuje na záčátku 5.Serie a je tam prakticky celou serii, až na nějaké epizody… zahrál si nejdřív přítele Jen (Michelle Williams) ale také ke konci získal srdce i Joey (Katie Holmes). Pak následovali další role jako třeba The Lone Ranger.

V roce 2003 ale vyšel další skvělí film kde si zahrál s Lindsay Lohan ale také s Jamie L.Curtis ve filmu Mezi námi děvčaty, kde si zahrál rockera =) Jacka.

S Hilary Duff si zahrál v romantické komedii Moderní popelka a to Austina Amese.

Jeho zatím poslední film je horor Dům voskových figurín který se stal také docela populární…kde si s ním zahrál Jaredem Padalek (Dien- Gillmorova děvčata).

Momentálně hraje v seriálu "One Tree Hill" který ale běží pouze v USA.16.Dubna 2005 se s Santa Monice oženil s jeho dlouho letou přítelkyní Sophií Bush.

Moc rád sportuje. Nejraději má basketbal a fotbal.

Bojuje proti drogám a taky pomáhá na charitativních akcích.
Fotky:
Nejvíc se mi líbí v Moderní popelce. S dlouhejma vlasama se mi moc nelíbí. Jakej máe názor vy holky? Piště komentáře!

Test

23. října 2006 v 14:03 | Janča |  Blbinky
V SUOIVSOLTSI S VZÝUKEMM NA CMABRIDGE UINERVTISY
VLŠYO NJAVEO, ŽE NZEÁELŹÍ NA POŘDAÍ PSÍEMN VE
SOLVĚ. JEDNINÁ DLEUITŽÁ VĚC JE, ABY BLYY PNVRÍ
A PSOELNDÍ PÍMESNA NA SRPVÁÉNM MSTÍĚ. ZYBETK MŽUE BÝT TOTÁNLÍ SĚMS A TY TO PŘOÁD BEZ PORLBMÉU PEŘČETŠ.
JE TO PROTO, ŽE LDIKSÝ MEZOK NETČE KDAŹÉ PENSÍMO,
ALE SVOLO JKAO CLEEK. ZJÍAMVAÉ, ŽE ???

vtipy

23. října 2006 v 13:58 | Janča |  Vtipy
V autobude jedou černoušci a běloušci a stále se hádají kdo bude sedět ve předu. Řidič se rozhodne situaci uklidnit a řekne: "Tak děti, buďte hodné a udělejte to jako dospělí. Představte si, že jste všichni modří! Tak, a světle modří dopředu"
Muz prijde driv domu z prace. Zastihne zenu, jak na kolenou suruje podlahu. Pritoci se k ni zezadu a... Ona: "Copak dnes tak pozde, pane listonosi?"
"Tatinku, tatinku, kohos to vcera v noci v posteli zabil?" "Ja? Jaks na neco takoveho prisel?" "Slysel jsem maminku, jak rikala: Nech ho bejt - ten uz stejne nevstane!"
Tak deti, dnes se budeme fotit. Pekne se na fotce usmivejte, to bude takova pamatka. A kdyz za deset roku vezmete tu fotku do rukou, podivate se na ni a reknete, tak toto je Petr, ten je dnes chemik a toto je Anca, ta ma uz sest deti a peknou rodinku, a ze zadni lavice se ozve: "A toto byla nase ucitelka a ta je uz dnes mrtva."
Kantor, který učí devátou třídu, po půl roce učení řekne třídě:
?90% z vás se určitě nedostane na střední školu.?
Po chvilce ticha se postaví jeden žák a řekne:
?Pane učiteli, vždyť nás tolik ani není.?
Učitel napsal na tabuli - Včera jsem bil ve škole. - a zeptal se žáků jakou tam má za chybu.
Nikdo to neví, jen Pepík se směje. A tak ho učitel vyvolá:
?Pepo, tak co nám k tomu řekneš??
?To je jednoduché, pane učiteli, včera byla neděle, takže jste tu nemohl být.?

obrázkové vtípky

23. října 2006 v 13:57 | Janča |  Vtipy
Zvířecí brankář:D
Bota nebo autíčko?
Že by dýně?
Wow!To je,ale skok!
Nyny:o)

Ducan James

19. října 2006 v 16:53 | Janča
Ducan James:
Datum narození: 7.4.1979

Místo narození: Salisbury, Anglie
Životopis: Duncan James se narodil v Salisbury, v Anglii, 7.4.1979, v 4:55 hod. Jeho matce, Fioně Inglis, bylo 22 let. Jeho otec, Simon Roscoe, opustil Fionu, když byla těhotná. Dlouho se stěhovali, a pak se usadili v Bournemouthu. Tady žili do Duncanových třinácti let, poté se přestěhovali i s Fioniným přítelem do východního Devonu. Duncan šel do Sidmouth College, kde začal hrát v divadle. Jeho divadelní herečka, Angela Davies, ho podporovala a věřila, že on bude hvězda jevišť.

Jedna z jeho prvních rolí byla Dr.Watson v "Sherlock Holmes: The Musical". Hraní byl Duncanův největší koníček. Chtěl se stát hercem, ale jeho máma neměla dost peněz, tak si Duncan začal vydělávat sám. Vždycky věděl, že chce být slavný, tak byl opravdu vytrvalý. Pracoval jako parkovací obsluha, barman, v zábavním parku Fionina přítele, využíval svého talentu a zpíval v různých barech a hospodách. V jedné z hospodse setkal s Antonym Costou, který tam byl na oslavě narozenin svého otce. Antonymu se líbil Duncanův hlas, tak mu řekl o vznikání jeho skupiny. Duncan byl nadšený. Za krátko vzali jejich kamarády Leeho ryana a Simona Webba.

Vytvořili skupinu zvanou "BLUE". jejich první singl "All Rise" natočili 21.5.2001 a umístili se čtvrtí v Britské hitparádě. To byl pro ně velký úspěch. Společně natočili 4 alba (All Rise, One Love, Guilty a Best of Blue) a hodně písní. Blue spolu byli 5 let. Rozpad oznámili v březnu 2005. Každý člen skupiny chtěl mít svůj vlastní solový projekt. Simon a lee natočili své první solo albumy v létě 2005, Antony chce dělat herectví a Duncanovi vyšlov roce 2006 solové album s názvem Future Past......
Fotky:
Videa:

London Bridge- Fergie

7. října 2006 v 21:24 | Janča |  Texty písniček
Oh shit, oh shit, oh shit

When I come to the club, step aside
Pop the seats behind me in the line
V.I.P cause you know I gotta shine
I'm Fergie Ferg let me love you long time

All my girls get down on the floor
Back to back drop it down real low
I'm such a lady but I'm dancing like a ho
cus' u kno I don't give a fuck
So here we go!

How come every time you come around
My London London Bridge wanna go down
Like London London London
Wanna go down like
London London London
We going down like

How come every time you come around
My London London Bridge wanna go down
Like London London London
Wanna go down like
London London London
We going down like

Drinks start pouring
And my speech start slurrin
Everybody start looking real good

The Grey Goose your girl feeling loose
Now I'm wishing that I didn't wear these shoes(I hate heels)
It's like everytime I get up on the dude
Papparazzi put my business in the news
And Im like get up out my face
[Oh shit]
Before I turn around and spray your ass with mace
[Oh shit]
My lips make you want to have a taste
[Oh shit]
You got that? I got the bass!

How come every time you come around
My London London Bridge wanna go down
Like London London London
Wanna go down like
London London London
We going down like

How come every time you come around
My London London Bridge wanna go down
Like London London London
Wanna go down like
London London London
We going down like

When I come to the clubs, step aside
Pop the seats behind me in the line
V.I.P because you know I gotta shine
I'm Fergie Ferg let me love you long time

All my girls get down on the floor
Back to back drop it down real low
I'm such a lady but I'm dancing like a ho
Because you know what, I don't give a fuck
So here we go!

How come every time you come around
My London London Bridge wanna go down
Like London London London
Wanna go down like
London London London
We going down like

How come every time you come around
My London London Bridge wanna go down
Like London London London
Wanna go down like
London London London
We going down like

Měls mě vůbec rád - Ewa Farná

7. října 2006 v 21:21 | Janča |  Texty písniček
Zavolá, nebo příde
Prostě řek, jak to vyjde
Doufám, že si sám
Svůj klid neovládám

Zmizela, moje víra
Na lásku, se přece neumírá
Tak dál, se ptám
Proč tě nezajímám

Na strach se nevymlouvám
Úsměv, ten předem vzdám
Tak měls mě vůbec rád
To nedovolím, vím že můžu řvát
Nebudu v koutě stát, a jen se hloupě ptát jeé
Tak měls mě vůbec rád, aspoň trochu rád

Zavolá, nebo příde
Prostě řek, snad mi to tak vyjde
Doufám, že si sám
Svůj klid neovládám

Na strach se nevymlouvám
Úsměv ten předem vzdám
Tak měls mě vůbec rád
To nedovolím, vím že můžu řvát
Nebudu v koutě stát a jen se hloupě ptát jeé
Tak měls mě vůbec rád
To nedovolím, vím že můžu řvát
Nebudu v koutě stát, a jen se hloupě ptát
Měls mě vůbec rád, prostě rád
Někdy rád

Zavolá nebo příde, šok
Tak měls mě vůbec rád
To nedovolím, vím že můžu řvát
Nebudu v koutě stát a jen se hloupě ptát jeé
Tak měls mě vůbec rád
To nedovolím, vím že můžu řvát
Nebudu v koutě stát, a jen se hloupě ptát
Měls mě vůbec rád

Buttons- Pussycat dolls

7. října 2006 v 21:19 | Janča |  Texty písniček

Buttons

Pussycat dolls

Buttons
I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)

I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)

Typical
Hardly the type I fall for
I'm liking the physical
Don't leave me asking for more
I'm a sexy mama (Mama)
Who knows just how to get what I want and (Want and)
What I want to do is spring this on you (On you)
Back up all of the things that I told you (Told you)

You been saying all the right things all night long
But I can't seem to get you over here to help take this off
Baby, can't you see?
How these clothes are fitting on me
And the heat coming from this beat
I'm about to blow
I don't think you know

I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)

I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)

You say you're a big boy
But I can't agree
'Cause the love you said you had
Ain't been put on me
I wonder
If I'm just too much for you
Wonder
If my kiss don't make you just
Wonder
What I got next for you
What you want to do? (Do)

Take a chance to recognize that this could be yours
I can see, just like most guys that your game don't please
Baby, can't you see?
How these clothes are fitting on me
And the heat coming from this beat
I'm about to blow
I don't think you know

I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)

I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)

Come on baby, loosen up my buttons babe
Loosen up my buttons babe
Baby, won't you loosen up my buttons babe?
Loosen up my buttons babe

I'm a make you loosen up my buttons babe
Loosen up my buttons babe
Why don't you loosen up my buttons babe
Loosen up my buttons babe

I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)

I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)

I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)

I'm telling you loosen up my buttons baby (Uh huh)
But you keep fronting (Uh)
Saying what you going to do to me (Uh huh)
But I ain't seen nothing (Uh)

Piš, piš!

7. října 2006 v 21:08 | Janča |  My Blog
Ahojky!
Připravila jsem vám rubriku kam máte povino napsat komentář!! :D
Klidně piště i reklamy, sem mi to nevadí. Ale reklamy nepiště nikam jinam! Jenom sem :D
Těšim se na komentáře! Pa Vaše Janička.

Mary-Kate a Ashley Olsen

7. října 2006 v 20:44 | Janča |  Herečky
Mary - Kate
Jméno:MARY-KATE OLSEN
Datum narození:13.6.1986
Barva očí:modro-zelená
Barva vlasů:blond(momentálně obarvena na hnědo)
Povaha:tichá
Sbírá:svíčky
Hobby:jízda na koni,jóga,kino
Oblíbené oblečení:džíny,pohodlný top a kabelka
Oblíbený účes:koňský ohon
Oblíbené zvíře:kůň
Oblíbené jídlo:pizza
Oblíbené pití:džus
Oblíbené barvy:kaštanově hnědá a modrá
Cíl do budoucna: ,,Pokud nebudu hrát,chtěla bych profesionálně závodit na koních."
VÍŠ ŽE.....
♥ Čím chce být-žokejkou
♥oblíbený sport-fotbal,kicbox
♥nesnáší-květák,cibuli,čokoládu
♥miluje-toma cruise
♥ráda mlsá-jahodovou zmrzlinu
♥co jí baví-kamarádi
♥nejoblíbenější předmět-matika
Ashley
jméno:Ashley Fuller Olsen
datum narození:13.6.1986
barva očí:modro-zelená
barva vlasů:blond
povaha:upřímná
sbírá:plyšové medvídky
hobby:tanec,tenis,golf,kino
oblíbené oblečení:džíny,krátký top a sandále
oblíbený účes:rozpuštěné vlasy
oblíbené zvíře:její pes Lucy
oblíbené jídlo:špagety
oblíbené pití:džus
oblíbené barvy:žlutá,purpurová a modrá
cíl do budoucna:,,Pokud nebudu hrát,ráda bych se stala tanečnicí"
VÍŠ ŽE......
♥čím chce být:tanečnicí,režisérkou nebo ředitelkou
♥oblíbený sport:tenis,golf
♥nesnáší:květák
♥miluje:Brada Pitta,Bena Aflecka
♥ráda mlsá:čokoládovou zmrzlinu
♥co ji baví:nakupování
♥nejoblíbenější předmět:matika
Fotky:

Děti

7. října 2006 v 10:44 | Janča |  Pictures
Pedofilům vstup zakázán!!


Harry Potter

7. října 2006 v 10:32 | Janča |  Filmy A Seriály

Harry Potter: krvavý konec a dva mrtví

Harry Potter a Princ dvojí krve - britská obálka pro dětizvětšit fotografii...
Harry Potter a Princ dvojí krve - britská obálka pro děti (Autor: profimedia.cz)

Piráti z Karibiku

6. října 2006 v 22:00 | Janča |  Filmy A Seriály
Jack Sparrow se vrací a s ním i jeho přátelé. Tentokrát je místo prokletého zlata ve hře tajemná truhla, která skrývá klíč k obrovské moci a naši hrdinové tak budou mít v Karibiku o zábavu postaráno. Stejně jako diváci v kině.

Robbie Williams

6. října 2006 v 21:56 | Janča |  Zpěváci

Robbie Williams:

Životopis

Jméno: Robert Peter Maximilian Williams (Maximilian není Robbieho prostřední jméno, pouze si ho přisvojil, protože dle jeho slov "zní dobře")
Den narození 13. únor 1974
Místo narození Stoke-on-Trent, Anglie
Znamení vodnář
Čínský kalenář tygr
Výška 185 cm
Váha mění se :)
Barva očí zelená
Barva vlasů tmavěhnědá
Reklama Reebok, Versace, 7Up, Pepsi
Vzdělání Primary School - Mill Hill Primary School, Sunnyside Ave., Tunstall
Secondary School - St. Margaret Ward High School, Little Chell Lane, Tunstall
Koníčky fotbal, backgammon
Oblíbený fotbalový stadion Port Vale Football Ground, Hamil Road, Burslem
Rodina matka Janet, otec Pete, sestra Stally
Bydliště London, Chelsea Harbour a Los Angeles, California
Kontakt na Robbieho manažera (vyřizuje Robbieho korespondenci) Robbie Williams
iE Music Ltd.
111, Frithville Gardens
London
W12 7JQ
United Kingdom
Fotky:
Videa:

Fergie

6. října 2006 v 11:56 | Janča |  Zpěvačky
Moje nejoblíbenější zpěvačka:
Fergie
Pravé jméno: Stacy Ann Ferguston
Narození:27.3.1975 v Kalifornii
Znamení:Beran
Její rodiče Terra a Pat podporovali Stacy a její mladší sestru Dannu Karrieren v rozhodnutí působit v showbuisnessu.Stacy dostala svou první hereckou příležitost jako moderátorka v zábavném pořadu "The Charlie Brown and Snoopy show"(1983) ale také ve dvou TV vysílaní-It´s Flashbeagle. Po působení v reklamě pro Rice Krispies(1984), působila Fergiev úspěšné TV shov-Kinds Incroporaded v překladu něco jako dětská společnost...
V roce 1986 hrála v hororové komedii-Moster in clothes, ale působila dál v TV seriálu Kinds Incroporaded:Rock in the New Year.
V roce 1989 opustila Stacy svět reflektorů a vrátila se z5 do obyčejného života a normálního dění teenagera. Hudba byla ale pořád její největší vášní a tak založila spolu se Stefanie Ridel a kolegyní Rance Sandstorn z TV pořadu Kids Incorporaded, skupinu Wild Orchid.V roce 1999 měla dokonce vlastní pořad na programu "FOX TV".
Svůj veškerý čas ale později věnovala pouze skupině. Ta v roce 1997 vydala 1. album Wild Orchid a hned rok poté další s názvem OXYGEN.
V roce 2001 připravila skupina 3. album, ale to už nestihla vydat. Skupina se rozpadla, kvůli duševním krotím a depresím které u Fergie působily v takové míře, že bylo nutné podstoupit terapii!
O rok později se vrátila k profesionální pěvecké kariéře. Toužila však po změně a odjela do Los Angeles. Za tu dobu však potkala Willa z Black Eyed Peas. Potkávali se spolu často, v různých TV show. Poté přijala na krátky čas a pěvecky doprovázela skupinu Trio. Nahrála s nimi 3 songy.
Její 1.album z BEP bylo Elephunk, přijala své umělecké jméno Fergie a stala se oficiálně členkou skupiny Black Eyed Peas.
Nyní se vydala na sólovou cestu za zpěvem...A její první nový singl je London Bridge!
Fotky:
Videa:
Fergie - Glamorous:
Fergie- Fergalicious:
Fergie -London Bridge:
Fergie- Big girls don´t cry

Něco o mě

5. října 2006 v 19:44 | Janča |  About Me
Baf!
..Něco o mně..
aneb mini řetězáček
#Věk: 13
#Jméno:Jana, Janča, Janička, Jančulinka, Jenny
#Příjmení: Chro, Chro..
#Měsíc narození: Červenec.
#Barva vlasů: Hnědá
#Barva očí: Hnědá.
#Hvězdné znamení: Ráček. ☺
#Nej barva: Modrá, růžová a fialová ♥
#Nej celebrita: Justin Timberlake, Fergie.. bla, bla.. Je jich dost.
#Nej hobby: Spaní a comp
#Škola: Základka. 8.A. ☺♥
#Co nesnášim: Namyšlený dilinky.
#Mělas už předtim blog? Před timhle? Ne. Je to můj úplně první. Po něm sem měla hodně blogů. Ale tohodle se držim =)
#Co kámoši: supr
#Chci dodat: Sem dilča :D
#Kdo si to má zkopčit: Kdo chce. =D
Chorvatsko 2006:
S Terezkou:
Lipno 2006:
Ták, tady máte ještě moje icq: 212-669-843.
Skype: JaninaKonina.
Pa, Janička :-*

Jesse McCartney

3. října 2006 v 15:28 | Janča |  Zpěváci
Jesse McCartney:
Jméno a příjmení: Jesse Arthur McCartney
Narozen : 9. duben 1987
Místo narození: New York City
Sourozenci: brat Timmy(1996), sestra Lea (1991)
Jeho kariéra začala už v sedmi letech, kdy se svým kamarádem hrál v hudební kapele. V deseti letech zpíval v dětské skupině Sugar Beats, jejiž 3 albumy byly nominované na cenu Grammy. Ve dvanácti hrál ve skupině Dream Street, která se za nedlouho rozpadla po turné s Aaronem Cartnerem. V šestnácti se vydal na sólovou dráhua v roce 2003 mu vyšlo debutové album, které obsahovalo tři písničky (Beautiful Soul, Don't you, Why don't you kiss her)
Jeho první Ful sólo album se začalo natáčet v roce 2003 a jmenuje se stejně jako jeho debutová píseň Beautiful Soul. Všechny písničky, které album obsahuje napsal sám Jesse. V lednu roku 2005 získalo album platinovou cenu
Fotky:
Videa:
Tohle je dokonalý video:

Botičky

1. října 2006 v 18:50 | Janča |  Blbinky
Botky.. ty jsou ale fakt pěkný.. takový bych chtěla